Aktualności

ATERIMA MED zaprasza na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów – „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”.

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 28/04/2023, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED, Szkolenia i warsztaty

ATERIMA MED zaprasza na III edycję bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Udział w wydarzeniu dedykowany jest zarówno zawodowym Opiekunom osób starszych, jak i wszystkim na co dzień zaangażowanym w opiekę. Konferencja odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00. Warto zapisać tę datę w kalendarzu!

Zawód Opiekuna osób starszych jest niezwykle istotny i pełen odpowiedzialności. To dzięki nim osoby potrzebujące otrzymują wsparcie, troskę i opiekę w codziennych czynnościach. Zrozumienie zarówno własnych potrzeb jako opiekuna, jak i potrzeb Podopiecznego, pozwala na budowanie wzajemnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie świadczenia opieki. Dzięki temu opieka staje się mniej obciążająca dla Opiekuna, który codziennie musi stawić czoła różnym wyzwaniom wynikającym ze zdrowia Podopiecznego.

Więcej »

Weź udział w webinarium przygotowanym w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 10/03/2023, kategorie: Szkolenia i warsztaty

Już 16 marca o 19:00 odbędzie się webinarium pod tytułem "Centrum dowodzenia – mózg. Jak pozbyć się złych nawyków i czuć się lepiej?". Spotkanie to zorganizowane zostało w ramach Światowego Tygodnia Mózgu! Webinaria on-line skierowane są do wszystkich osób, dla których temat opieki jest niezwykle bliski. Dzieląc się wiedzą wspólnie tworzymy społeczność, która dzięki wymianie opinii i doświadczeń jeszcze lepiej sprawuje opiekę nad potrzebującymi osobami.

Więcej »

Pożegnanie z Podopiecznym – jak odnaleźć się w trudnej sytuacji?

autor: as, dodano: 20/12/2022, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED, Szkolenia i warsztaty

Rola opiekuna osoby starszej wiąże się z udziałem w przeżywaniu jej choroby, cierpienia, słabnięcia, a nawet odchodzenia. W dniu 07.12.2022 roku zorganizowaliśmy webinar, podczas którego poruszyliśmy trudny temat związany ze śmiercią Podopiecznego.

Więcej »
Przejdź do strony 1 2 3 9