Aktualności

Lutowe spotkania w poradni opiekunów rodzinnych u Helclów

Opiekunie, pamiętaj o spotkaniach w „Poradni opiekunów rodzinnych u Helclów”

autor: Redakcja, dodano: 25/01/2019, kategorie: Szkolenia i warsztaty

O tym, jak pielęgnować osoby starsze, jak opiekować się osobami z demencją, jak rehabilitować seniora i proponować mu proste ćwiczenia fizyczne, które pozwolą mu jak najdłużej być sprawnym porozmawiamy podczas lutowych spotkań organizowanych w ramach „Poradni opiekunów rodzinnych u Helclów”.

Więcej »
poradnia opiekunów u Helclów

„Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów” rusza już 9. stycznia!

autor: Redakcja, dodano: 31/12/2018, kategorie: Szkolenia i warsztaty

Zapraszamy serdecznie Opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych, którzy mieszkają w Dzielnicy I Stare Miasto w Krakowie, do „Poradni opiekunów rodzinnych u Helclów”. Wspólnie z Domem Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie chcemy wspierać osoby, które na co dzień zajmują się swoimi bliskimi, odpowiadać na najtrudniejsze pytania, a także udzielać specjalistycznych porad i wskazówek.

Więcej »
warsztat spotkania z opieką

Nowy Rok rozpoczynamy od „Spotkań z opieką”

autor: Redakcja, dodano: 31/12/2018, kategorie: Szkolenia i warsztaty

„Spotkania z opieką”, prowadzone od listopada 2018 roku przez Akademię Opiekunów, cieszyły się powodzeniem wśród opiekunów, dlatego też chcemy kontynuować je w 2019 roku. Serdecznie więc zapraszamy na nie wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy na temat opieki oraz pracą w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych.

Więcej »
Przejdź do strony 1 2 3 4