Aktualności

Za nami pierwszy cykl bezpłatnych warsztatów „Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów”

autor: Redakcja, dodano: 31/12/2019, kategorie: Szkolenia i warsztaty

Teraz krakowianie wiedzą znacznie więcej o tym, jak troszczyć się o bliską osobę chorą lub seniora. Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie we współpracy z Akademią Opiekunów zakończyli właśnie pierwszy cykl warsztatów edukacyjnych w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa pn. „Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów”. W ciągu roku odbyło się 45 bezpłatnych otwartych spotkań – z pielęgniarką, ratownikiem medycznym, rehabilitantem, psychologiem i prawnikiem. Partnerem projektu była Akademia Opiekunów. Organizatorzy zapowiadają kontynuację.  

Więcej »

Spokojnych Świąt!

autor: Redakcja, dodano: 23/12/2019

Drodzy Opiekunowie! Niech te Święta będą czasem odpoczynku, wyciszenia i radości. Świętujcie ten wyjątkowy czas tak, jak lubicie najbardziej. W Nowym Roku życzymy Wam dużo zdrowia, energii, satysfakcji z pracy i realizacji wszystkich planów i marzeń.

Więcej »

Poradnia opiekunów rodzinnych – harmonogram na listopad

autor: Redakcja, dodano: 5/11/2019, kategorie: Szkolenia i warsztaty

„Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów” oraz Akademia Opiekunów zapraszają na listopadowe warsztaty dla opiekunów rodzinnych z Krakowa i okolic, w czasie których odpowiadamy na trudne pytania oraz prowadzimy zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu opieki na osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Więcej »
Przejdź do strony 1 2 3 15