Aktualności

Dołącz do grupy Między nami opiekunami i wybierz temat webinaru.

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 1/06/2022, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED, Szkolenia i warsztaty

Czy należysz już na Facebooku do naszej grupy Między nami opiekunami? Dlaczego warto być jej członkiem? Daje to możliwość bezpłatnego uczestnictwa w webinarch, podczas których wykwalifikowana specjalistka mgr. Iwona Przybyło przekazuje wartościową wiedzę do zastosowania w praktyce. Do środy (08.06.22) na grupie można oddać głos w ankiecie, wybierając temat najbliższego szkolenia. To od Was zależy czego nauczymy się tym razem!  

Więcej »

Ogólnopolska Konferencja on-line OPIEKUN OSÓB STARSZYCH – ZAWÓD MOŻLIWOŚCI

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 21/04/2022, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED, Szkolenia i warsztaty

Jesteś Opiekunem lub myślisz o tym zawodzie? Spotkajmy się on-line!
Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani tematem opieki senioralnej na Ogólnopolską Konferencję on-line PROFESJONALNI W OPIECE: OPIEKUN OSÓB STARSZYCH – ZAWÓD MOŻLIWOŚCI, która odbędzie się 25.05.2022 roku o godzinie 19:00.

Więcej »

Bezpłatne szkolenie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej!

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 8/03/2022, kategorie: Szkolenia i warsztaty

Organizujemy bezpłatne szkolenie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej! Odpowiadając na Wasze potrzeby przygotowaliśmy szkolenie, w którym poznacie tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiecie się między innymi jak postępować z osobą nieprzytomną i nieoddychającą, jak uciskać klatkę piersiową oraz jak udrożnić drogi oddechowe. Tę niezwykle cenną wiedzę możecie zdobyć podczas jednego z naszych szkoleń. Najbliższe spotkanie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej odbędzie się już w piątek 11.03.22 o godz. 14:00. Zapisz się koniecznie!

Więcej »
Przejdź do strony 1 2 3 18