Aktualności

Co smakuje naszym mózgom? Weź udział w otwartym webinarium dla Opiekunów!

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 4/08/2023, kategorie: Szkolenia i warsztaty

Już 24 sierpnia o godzinie 19:00 odbędzie się otwarte webinarium dla Opiekunów pod tytułem „Co smakuje naszym mózgom?”. To szkolenie adresujemy zarówno do profesjonalnych Opiekunów osób starszych, jak i do wszystkich zaangażowanych w opiekę na co dzień. W trakcie spotkania on-line eksperci podzielą się wiedzą dotyczącą wpływu zdrowej diety na kondycję mózgu z perspektywy Opiekuna, a także Podopiecznego.

Więcej »

15 maja – Dzień Opiekuna osób starszych – DZIĘKUJEMY!

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 15/05/2023, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED

15 maja jest dla nas najważniejszym dniem w roku - obchodzimy Dzień Opiekuna osób starszych! Wyrażamy wdzięczność za Waszą troskę i wsparcie, które nieustannie okazujecie Podopiecznym. Dziękujemy za Wasz czas, obecność i za pomoc, jaką każdego dnia udzielacie tym, którzy tego potrzebują, zajmując się misją, jaką jest opieka nad seniorami. Dziękujemy, że jesteście! Dzień Opiekuna osób starszych to ważny dzień – świętujmy go razem! Serdecznie zapraszamy na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów osób starszych. Odbędzie się ona już 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00!

Więcej »

ATERIMA MED zaprasza na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów – „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”.

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 28/04/2023, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED, Szkolenia i warsztaty

ATERIMA MED zaprasza na III edycję bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Udział w wydarzeniu dedykowany jest zarówno zawodowym Opiekunom osób starszych, jak i wszystkim na co dzień zaangażowanym w opiekę. Konferencja odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00. Warto zapisać tę datę w kalendarzu!

Zawód Opiekuna osób starszych jest niezwykle istotny i pełen odpowiedzialności. To dzięki nim osoby potrzebujące otrzymują wsparcie, troskę i opiekę w codziennych czynnościach. Zrozumienie zarówno własnych potrzeb jako opiekuna, jak i potrzeb Podopiecznego, pozwala na budowanie wzajemnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie świadczenia opieki. Dzięki temu opieka staje się mniej obciążająca dla Opiekuna, który codziennie musi stawić czoła różnym wyzwaniom wynikającym ze zdrowia Podopiecznego.

Więcej »
Przejdź do strony 1 2 3 20