Uncategorised

Kompendium Profesjonalnej Opieki – zapraszamy do zapoznania się z webinarami!

autor: Ewa Szczepańska, dodano: 15/01/2024, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED, Szkolenia i warsztaty

Nie przegap okazji zdobycia cennej wiedzy na temat profesjonalnej opieki! Obejrzyj nasze webinary i zadbaj o dobrostan zarówno dla siebie, jak i dla swoich Podopiecznych.

Więcej »

Transfer Podopiecznego – działanie mające na celu przemieszczenie seniora.

autor: Ewa Szczepańska, dodano: 1/12/2023, kategorie: Opieka

Wśród najważniejszych czynności dnia codziennego w pracy Opiekuna osób starszych jest bez wątpienia transfer Podopiecznego. Jest to temat bardzo istotny nie tylko pod kątem osoby starszej, co także samego Opiekuna. Dlaczego?
Nie ma możliwości, by dobrze wykonać taki transfer bez uprzedniego przygotowania się do niego ze strony osoby, która go wykonuje. Opiekun musi w pierwszej kolejności zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, by obie strony manewru przeszły przez proces w sposób bezpieczny.

Więcej »

15 maja – Dzień Opiekuna osób starszych – DZIĘKUJEMY!

autor: Przemysław Kłosowicz, dodano: 15/05/2023, kategorie: Dla Opiekunów ATERIMA MED

15 maja jest dla nas najważniejszym dniem w roku - obchodzimy Dzień Opiekuna osób starszych! Wyrażamy wdzięczność za Waszą troskę i wsparcie, które nieustannie okazujecie Podopiecznym. Dziękujemy za Wasz czas, obecność i za pomoc, jaką każdego dnia udzielacie tym, którzy tego potrzebują, zajmując się misją, jaką jest opieka nad seniorami. Dziękujemy, że jesteście! Dzień Opiekuna osób starszych to ważny dzień – świętujmy go razem! Serdecznie zapraszamy na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów osób starszych. Odbędzie się ona już 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00!

Więcej »
Przejdź do strony 1 2 3 5