Bezpłatne szkolenie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej!

Odpowiadając na Wasze potrzeby przygotowaliśmy szkolenie, w którym poznacie tajniki pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiecie się między innymi jak postępować z osobą nieprzytomną i nieoddychającą, jak uciskać klatkę piersiową oraz jak udrożnić drogi oddechowe. Tę niezwykle cenną wiedzę możecie zdobyć podczas jednego z naszych szkoleń.

Najbliższe spotkanie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej odbędzie się już w piątek 11.03.22 o godz. 14:00. Zapisz się koniecznie!

Wybierz spotkanie w terminie, który Ci odpowiada!

Chcemy mieć pewność, że będziesz w stanie uczestniczyć w szkoleniu, ponieważ bezpieczeństwo jest kluczową kwestią w obecnych czasach. Bardzo ważne jest posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie niesienia pomocy. Dlatego przygotowaliśmy aż trzy terminy do wyboru.

Zdecyduj się na jeden z nich i zapisz się już teraz!

Termin I

11.03.2022 godz. 14:00 – 15:30

Zapisz się korzystając z linka:

https://aed.clickmeeting.com/pierwsza-pomoc-przedmedyczna-u-osob-starszych/register

Termin II

15.03.2022  godz. 19:00 – 20:30

Zapisz się korzystając z linka:

https://aed.clickmeeting.com/pierwsza-pomoc-przedmedyczna/register

Termin III

25.03.2022 godz. 14:00 – 15:30

Zapisz się korzystając z linka:

https://aed.clickmeeting.com/pierwsza-pomoc-przedmedyczna-/register

Dzięki udziałowi w spotkaniu zyskasz możliwość zdobycia certyfikatu. Będzie to możliwe w efekcie poprawnego uzupełnienia krótkiego testu, który uczestnicy otrzymają po szkoleniu. Certyfikat oficjalnie potwierdzi uczestnictwo w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej u osób dorosłych.