Zapraszamy na „Spotkania z opieką”!

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w opiece w Niemczech mamy przyjemność zaprosić na „Spotkania z opieką”, z którymi zawitamy do Krakowa, Katowic, Łodzi i Gdańska.

„Spotkania z opieką” to okazja do pogłębienia swojej wiedzy z zakresu opieki nad osobami starszymi oraz uzyskania odpowiedzi na wiele pytań związanych z pracą w ATERIMA MED. Spotkania poprowadzi Iwona Przybyło, Kierownik Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego w Akademii Opiekunów.

Iwona Przybyło jest magistrem pielęgniarstwa. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Od lat jest także zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Od poniedziałku do piątku wspiera Opiekunów osób starszych ATERIMA MED podczas dyżurów telefonicznych.

„Spotkania z opieką” odbędą się w listopadzie i grudniu w Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz Gdańsku. Uczestnicy, którzy wezmą w nich udział, mogą liczyć na:

  • Certyfikat o uczestnictwie,
  • Dużą porcję wiedzy przekazywanej w przystępnej formie,
  • Zestaw materiałów szkoleniowych,
  • Możliwość konsultacji z prowadzącą i zadawania pytań,
  • Poczęstunek.

Podczas każdego spotkania będziemy poruszać inny, ważny dla opiekunów temat. Nasz ekspert, Iwona Przybyło opowie o wyzwaniach codziennej opieki nad osobą chorą lub niesamodzielną, a konsultanci ATERIMA MED w miłej atmosferze przedstawią nasze oferty pracy w Niemczech i odpowiedzą na wszystkie pytania kandydatów. Przewidujemy, że spotkania potrwają około 2-3 godzin.

Do udziału szczególnie zachęcamy osoby, które myślą o wyjeździe do Niemiec w okresie świątecznym i otrzymania dodatkowej premii. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Harmonogram spotkań:

13 listopada (KATOWICE, ul. Opolska 17-19, lok. 110) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

14 listopada (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

21 listopada (ŁÓDŹ, ul. Kopernika 34) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

28 listopada (GDAŃSK, Aleja Grunwaldzka 138) – Transfer z głową – zadbaj o swój kręgosłup

5 grudnia (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Jak radzić sobie z pacjentem chorującym na demencję?

19 grudnia (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Jak zbudować pozytywne relacje z podopiecznym?

Jak się zgłosić?

Chęć udziału można zgłaszać pod numerem tel. 12 347 64 94. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.