Zapraszamy do obejrzenia transmisji LIVE z naszym ekspertem Iwoną Przybyło!

Dlaczego osoba z demencją bywa agresywna? Jak rozpoznać przyczynę wybuchu agresji? Jak uspokoić agresywnego podopiecznego, a przede wszystkim jak zapobiegać wybuchom agresji? Na te i wiele innych pytań już w najbliższą środę, 1. sierpnia, odpowie nasz ekspert, Iwona Przybyło podczas transmisji LIVE pt. „Agresji u podopiecznego można zapobiegać – tylko jak?”, która odbędzie się na Facebooku ATERIMA MED.

O godzinie rozpoczęcia transmisji zdecydują użytkownicy Facebooka. Każdy, kto nie będzie miał możliwości uczestniczenia w transmisji, będzie mógł obejrzeć zapisane nagranie z rozmowy na profilu ATERIMA MED na Facebooku. Transmisja LIVE jest darmowa i skierowana do wszystkich osób pracujących w opiece!

Agresja nie jest objawem demencji, a agresywne zachowania podopiecznego mają swoją określoną przyczynę i są sygnałem, że opiekun musi podjąć konkretne kroki, aby im odpowiednio wcześnie zapobiec. Dlatego też ekspert Akademii Opiekunów podzieli się sprawdzonymi i praktycznymi metodami radzenia sobie z agresją u osoby z demencją, a także wskaże, jak właściwie rozpoznawać przyczynę agresji, a tym samym zapobiegać wybuchom podopiecznego.

Iwona Przybyło jest magistrem pielęgniarstwa, absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Jest specjalistą Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki oraz dyplomowanym terapeutą zajęciowym i trenerem. W swojej pracy kieruje się pasją do ludzi starszych, szacunkiem dla ich różnorodności i wszystkiego tego, co przeżyli. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Od lat jest także zaangażowana w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. W Akademii Opiekunów Iwona Przybyło jest Kierownikiem Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego, który wspiera opiekunów ATERIMA MED w ich codziennej pracy.
Gorąco zachęcamy do obejrzenia transmisji LIVE z naszym ekspertem!