Weź udział w webinarium przygotowanym w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!

Już 16 marca o 19:00 odbędzie się webinarium pod tytułem „Centrum dowodzenia – mózg. Jak pozbyć się złych nawyków i czuć się lepiej?”. Spotkanie to zorganizowane zostało w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!

Webinaria on-line skierowane są do wszystkich osób, dla których temat opieki jest niezwykle bliski. Dzieląc się wiedzą wspólnie tworzymy społeczność, która dzięki wymianie opinii i doświadczeń jeszcze lepiej sprawuje opiekę nad potrzebującymi osobami.

W trakcie spotkania będziemy rozmawiać o nawykach, które mają wpływ na nasze samopoczucie, pracę mózgu i pozytywne myślenie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Akademia Opiekunów, odpowiedzialna za realizację Programu edukacyjnego „Profesjonalni w Opiece”, organizowanego przez ATERIMA MED Zaopiekowani.

Dowiedz się więcej i zapisz się już teraz: www.profesjonalniwopiece.pl/tydzien-mozgu

Jacy eksperci wezmą udział w webinarium?

  • Iwona Przybyło – Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem, to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi.
  • Dagmara Lech – Magister pielęgniarstwa, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego oraz w trakcie dwóch szkoleń specjalizacyjnych – opieki długoterminowej i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Zawodowo pasjonuje się leczeniem ran i wprowadzaniem nowoczesnych technologii do pracy z pacjentem.

Zapraszamy do zapisów na: https://profesjonalniwopiece.pl/tydzien-mozgu