Startuje cykl webinariów dla Opiekunów pt. „Profesjonalni w Opiece” – organizowany we współpracy z ATERIMA MED.

Nowy rok – nowa dawka wiedzy! Weź udział w nowych cyklach webinariów dla Opiekunów, przygotowanych we współpracy z ATERIMA MED. Spotkajmy się w styczniu, by nauczyć się czegoś nowego! Webinaria „Profesjonalni w Opiece”, to cykliczne spotkania on-line organizowane w ramach programu edukacyjnego dla Opiekunów ATERIMA MED. Nasi specjaliści, bazując na własnym doświadczeniu, dzielą się swoją wiedzą, by edukować i dawać Wam wsparcie.

Pierwszy cykl dotyczył będzie tajników opieki. Poruszone zostaną między innymi tak ważne kwestie, jak pierwsza pomoc, czy transfer. W drugim cyklu skupimy się na sekretach mózgu. Uczestnicy spotkań dowiedzą się między innymi, czym są choroby neurodegeneracyjne oraz jakie wyróżniamy techniki radzenia sobie ze stresem.  Spotkajmy się w styczniu, by nauczyć się czegoś nowego!

Nowe cykle webinarów, to wydarzenia certyfikowane. Dzięki uczestnictwu w czterech z pięciu spotkań z każdego cyklu, będzie można zdobyć certyfikat zarówno w języku polskim, jak i niemieckim. Dodatkowo przygotowaliśmy dwa webinary specjalne – wiosenny i wakacyjny!

Nowy rok – nowa dawka wiedzy! Zaczynam już w styczniu!

Nowy cykl webinariów rozpoczynamy od  niezwykle ważnego tematu:

„Tajniki opieki: szpital – i co dalej?”.

Jaką wiedzę będzie można uzyskać biorąc udział w wydarzeniu?

  • Co nas może zaskoczyć w opiece nad Podopiecznym po wyjściu ze szpitala?
  • Jakie wsparcie instytucjonalne Podopieczny może otrzymać po wyjściu ze szpitala?
  • Jaka jest rola diety, a w szczególności białka w zdrowieniu Podopiecznego?
  • Jakie sposoby aktywizacji można wykorzystać w okresie poszpitalnym?
  • Jak wykąpać Podopiecznego, który posiada opatrunki lub gips?

Te wszystkie informacje będzie można zdobyć podczas webinarium online organizowanego dla Opiekunów ATERIMA MED.

Kiedy? 17.01.24 o godzinie 18:00

Liczymy na Waszą obecność!

Poznaj sylwetki ekspertów prowadzących webinaria on-line.

Webinaria „Profesjonalni w Opiece” prowadzone będą przez ekspertów z Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą ATERIMA MED. Pod czujnym okiem pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem – mgr Iwony Przybyło!

mgr Iwona Przybyło

Pielęgniarka i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi.

mgr Dagmara Lech

Pielęgniarka, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego oraz w trakcie dwóch szkoleń specjalizacyjnych – opieki długoterminowej i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Zawodowo pasjonuje się leczeniem ran i wprowadzaniem nowoczesnych technologii do pracy z pacjentem.

mgr Maria Bieńkowska

Pielęgniarka, specjalista w zespole wsparcia pielęgniarskiego ATERIMA MED. Wykwalifikowana pielęgniarka geriatryczna z 25-letnim doświadczeniem zawodowym – jako pielęgniarka w domu opieki w Dortmundzie. Ukończyła szkołę pielęgniarską VDAB w Gelsenkirchen. Posiada kwalifikacje instruktora praktycznej nauki zawodu w pielęgniarstwie geriatrycznym oraz kwalifikacje uprawniające do opieki w ciężkiej i intensywnej terapii. W centrum jej pracy zawsze była opieka nad osobami z demencją, do których podchodzi z szacunkiem i empatią.

Organizatorem webinariów „Profesjonalni w Opiece”  jest ATERIMA MED – nr 1 w rankingu Opiekunek24 oraz Akademia Opiekunów. Wspieramy Opiekunów w ich codziennej pracy. 

Zachęcamy do udziału i aktywnego uczestnictwa podczas webinariów. Jeśli masz pytania dotyczące spotkań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 12 341 15 56 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00). Możesz też napisać do nas wiadomość na adres webinary@akademiaopiekunow.pl.