Spotkania z opieką w Krakowie i Katowicach

Rozpoczynamy kolejny miesiąc „Spotkań z opieką” – cyklicznych szkoleń organizowanych od 2018 roku przez Akademię Opiekunów, na których osoby zainteresowane tematem opieki oraz pracą w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych mogą poszerzyć swoją wiedzę, a także dowiedzieć się więcej na temat pracy w ATERIMA MED.

W kwietniu spotkania odbędą się w Krakowie i Katowicach. Poprowadzą je psycholog i pielęgniarka, a tematem będzie: komunikacja z podopiecznym i rodziną, zaawansowane techniki opieki nad podopiecznym w różnych etapach demencji oraz sprawdzone sposoby na pielęgnację osoby przewlekle chorej i unieruchomionej.

 

Harmonogram spotkań:

9 kwietnia (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Usłyszeć by zrozumieć. Jak asertywnie komunikować się z podopiecznym i jego rodziną?

15 kwietnia (KATOWICE) – Zaawansowane techniki opieki nad podopiecznym w różnych etapach demencji.

23 kwietnia (KRAKÓW, ul. Lwowska 1/LU 2) – Pielęgnacja osoby przewlekle chorej i unieruchomionej. Przydatne triki i sprawdzone sposoby.

Przepraszamy, spotkanie 23 kwietnia zostało odwołane.

 

 

 

Przewidujemy, że spotkania potrwają około 2-3 godzin a uczestnicy mogą liczyć na:

  • certyfikat, potwierdzający udział w spotkaniu,
  • dużą porcję wiedzy przekazywanej w przystępnej formie,
  • zestaw materiałów szkoleniowych,
  • możliwość konsultacji z prowadzącymi i zadawania pytań,
  • poczęstunek.

 

Jak się zgłosić?

Chęć udziału można zgłaszać pod numerem tel. 12 347 64 94. UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.