Czy opiekunowie czują się sprawiedliwie traktowani? Wypełnij ankietę!

Pracujesz albo pracowałeś jako opiekun osób starszych lub niesamodzielnych w Niemczech? Wypełnij ankietę i pomóż w dostosowaniu przepisów prawnych dla personelu opiekuńczego w Niemczech!

W imieniu zaprzyjaźnionej niemieckiej Akademii Zawodowej Nauk o Zdrowiu i Społecznych Saary (Berufsakademie für Gesundheits- und Sozialwesen Saarland) zapraszamy do udziału w ankiecie dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

Jej celem jest zebranie danych i opinii na temat warunków pracy Opiekunów. Chodzi o to, by lepiej rozumieć i móc poprawić sytuację tej grupy zawodowej. Autorzy szczególnie chcą sprawdzić, jak opiekunowie oceniają swoją swobodę działania w miejscu pracy i czy czują się sprawiedliwie traktowani. Wyniki badania pomogą podczas prac nad nowymi regulacjami, które powinny lepiej chronić personel pielęgniarski i opiekuńczy pracujący w Niemczech.

Do wypełnienia ankiety zapraszamy wszystkie osoby, które pracują w opiece w domach prywatnych w Niemczech. Wiele pytań odnosi się do konkretnych czynności wykonywanych w przez opiekunów. Przy każdym pytaniu proszę wybierać tylko jedną odpowiedź.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Formularz wypełnić można do 30 listopada, klikając na poniższy link:

WYPEŁNIJ ANKIETĘ