3. odcinek Zaopiekowani.TV już jutro!

Zapraszamy na premierę trzeciego odcinka z serii Zaopiekowani.TV, zaplanowanej na 21 grudnia o godzinie 18:00. Tym razem do studia zaprosiliśmy jednego z naszych oddanych widzów – Panią Marzenę, która może poszczycić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w opiece.

Tym razem skupimy się na niezwykłym życiowym doświadczeniu Pani Marzeny. Przyjrzymy się temu, co oznacza dla niej „opiekowanie się sercem” – motto, które pomaga jej unikać wypalenia zawodowego.

W świątecznej odsłonie ZaopiekowaniTV wrócimy do początków sprawowania opieki przez Panią Marzenę, cofając się o ponad dziesięć lat. Dowiemy się, jak zaczynała swoją przygodę z opieką gdy wyjeżdżając wtedy do Niemiec, posiadając podstawową znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece nad bliską osobą. Pomimo wyzwań, jakie napotkała, świetnie sobie poradziła. Nawiązała także trwałą przyjaźń z rodziną podopiecznego, z którą utrzymuje kontakt do dziś.

Trzeci odcinek będzie niezwykle inspirujący zarówno dla tych, którzy rozważają pracę w opiece, jak i dla doświadczonych Opiekunów, chcących poznać różne perspektywy i porównać je ze swoimi doświadczeniami.

Tak jak poprzednio dołączy do nas również Iwona Przybyło, pielęgniarka i Dyrektor Biura Medycznego Aterima MED. Razem z nią porozmawiamy o wyzwaniach związanych z opieką nad pacjentami cierpiącymi na demencję oraz o skutecznych metodach radzenia sobie z nimi.

Zapraszamy do śledzenia kolejnego odcinka Zaopiekowani.TV, który będzie dostępny na naszej stronie internetowej – tutaj. Do zobaczenia przy ekranie!