Zaopiekowani.TV – program, jakiego w branży opieki jeszcze nie było! Czy widziałeś już 1. odcinek?

W Internecie dostępny jest program, jakiego w branży opieki jeszcze nie było! Pierwszy odcinek Zaopiekowani.TV, znaleźć można już na stronie ATERIMA MED. Dotyczy on niezwykle ciekawej tematyki starzenia się. Uczestnicy spotkania zostaną poddani niezwykle ciekawemu eksperymentowi, by zrozumieć, czy i jak można postarzyć się o 30 lat oraz jakie ma to konsekwencje.

Premierowy odcinek z udziałem prowadzącej, aktorki scenicznej i filmowej, która prywatnie opiekuje się mamą zmagającą się z demencją – Aliny Kamińskiej, oraz doświadczonej pielęgniarki i Dyrektorki Biura Medycznego ATERIMA MED – Iwony Przybyło, możesz znaleźć tutaj.

Jak Opiekunowie odebrali nowy cykl Zaopiekowani.TV?

Środowisko Opiekunów wspaniale przyjęło cykl Zaopiekowani.TV. Oto przykładowe reakcje, które pojawiły się w social mediach ATERIMA MED po premierze pierwszego odcinka.

„Mam nadzieję, że powstanie dużo odcinków, bo bardzo to ciekawe” – komentuje Pani Beata w dyskusji, która wywiązała się w wydarzeniu dotyczącym naszego programu.

„Forma przekazu, prosty, zrozumiały język, a przy tym ogromna wiedza – to wszystko sprawiło, że była to niezwykle interesująca dyskusja. Czekam na kolejny odcinek” – zachwala Pani Renata w komentarzu pod postem na jednej z grup Facebookowych.

„Profesjonalne bardzo!” – rzeczowo kwituje Pan Stanisław.

Wypowiedzi osób, które oglądały już 1. odcinek talk – show jasno wskazują, że jest to niezwykle ciekawy program, który warto zobaczyć. Opiekunie, jeśli jeszcze go nie widziałeś, koniecznie nadrób zaległości.