Zaopiekowani.TV – 2. Odcinek: „Opieka bez tabu”

Zachęcamy do udziału w ciekawym wydarzeniu w branży opiekuńczej, jakim jest premiera drugiego odcinka Zaopiekowani.TV, która będzie miała miejsce już 24.10.2023 o godzinie 18.

W ramach odcinka „Opieka bez tabu” zanurzymy się w ciekawą rozmowę z Lidią Bogaczówną na temat wyzwań związanych z opieką nad osobą ze stomią. Celem tego cyklu jest wspieranie Opiekunów osób starszych oraz tych, którzy poświęcają swój czas opiece nad bliskimi.

W nadchodzącym odcinku, poprowadzonym przez utalentowaną Alinę Kamińską – znaną aktorkę filmową i teatralną – pojawi się niezwykły gość, codziennie zaangażowany w opiekę nad starszą, bliską osobą. Lidia Bogaczówna, znana z roli Helusi w popularnym programie telewizyjnym „Spotkanie z Balladą”, podzieli się swoimi doświadczeniami.

Głównym tematem odcinka będzie stomia, temat często uznawany za tabu. Do tej merytorycznej dyskusji zostanie zaproszona Iwona Przybyło, czynna zawodowo pielęgniarka i Dyrektorka Biura Medycznego ATERIMA MED. Jej wiedza wniesie nowe spojrzenie na aspekty medyczne związane z opieką nad osobami starszymi.

Odcinek będzie można obejrzeć na stronie ZaopiekowaniTVtutaj.