Media o nas

Radio Kraków: opieka nad osobami starszymi – rozmowa z Iwoną Przybyło

medium: Radio Kraków, dodano: 18/02/2020, kategorie: Radio

Katarzyna Pelc, w programie "Magazyn medyczny" Radia Kraków, rozmawia z Iwoną Przybyło, ekspertką Akademii Opiekunów i Kierownikiem Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego ATERIMA MED. Tematem spotkania była opieka nad osobami starszymi i inicjatywa "Opiekun domowy chorego - warsztaty u Helclów".

Więcej »

Akademia Opiekunów w Zielonej Górze

medium: Radio Zachód, dodano: 10/07/2019, kategorie: Radio

Jak opiekować się osobą starszą, zniedołężniałą lub zmagającą się z demencją czy Alzheimerem? Tego właśnie uczono dziś w Zielonej Górze na szkoleniu organizowanym przez Akademię Opiekunów.

Więcej »

Akademia Opiekunów w audycji „Czas seniorów” Radia Łódź

medium: Radio Łódź, dodano: 25/06/2019, kategorie: Radio

W Polsce powstała Akademia Opiekunów Osób Starszych. Jej wolontariusze odwiedzają teraz wiele miast. Prowadzą szkolenia i warsztaty. Także pod krakowskim numerem telefonu oraz stronie internetowej udzielają wielu porad rodzinom i opiekunom osób starszych.

Więcej »

Opieka nad osobami starszymi – audycja w Magazynie Medycznym Radia Kraków

medium: Radio Kraków, dodano: 15/05/2019, kategorie: Radio

Katarzyna Pelc rozmawia o Akademii Opiekunów, która ułatwia pracę opiekunów osób starszych i wspiera ich w codziennych zadaniach z Iwoną Przybyło, ekspertką Akademii Opiekunów, Kierownikiem Zespołu Wsparcia Pielęgniarskiego w Akademii Opiekunów i Tomaszem Piłatem, dyrektorem Akademii Opiekunów.

Więcej »

Ogólnopolski Dzień Opiekuna Osób Starszych – skorzystaj z pomocy specjalistów

medium: RMF24, dodano: 15/05/2019, kategorie: Internet, Radio

Rok temu po raz pierwszy Akademia Opiekunów wyszła z inicjatywą Ogólnopolskiego Dnia Opiekuna Osób Starszych. Celem inicjatywy jest wsparcie dla licznej grupy osób zajmujących się pomocą seniorom. 15 maja jest okazją do docenienia ich pracy oraz umożliwienia uzyskania wiedzy oraz pomocy w codziennych obowiązkach. Akademia Opiekunów zaprasza wszystkich opiekunów do wspólnego obchodzenia święta pod hasłem „Dbasz o innych, zadbaj też o siebie”.

Więcej »
Przejdź do strony 1 2