15 maja – Dzień Opiekuna osób starszych – DZIĘKUJEMY!

15 maja jest dla nas najważniejszym dniem – obchodzimy Dzień Opiekuna osób starszych! Wyrażamy wdzięczność za Waszą troskę i wsparcie, które nieustannie okazujecie Podopiecznym. Dziękujemy za Wasz czas, obecność i za pomoc, jaką każdego dnia udzielacie tym, którzy tego potrzebują, realizując misję, jaką jest opieka nad seniorami. Dziękujemy, że jesteście!

Dzień Opiekuna osób starszych to ważny dzień – świętujmy go razem! Serdecznie zapraszamy na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów osób starszych. Odbędzie się ona już 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00!

„ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece. Jak słuchać samego siebie i jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?” to tytuł trzeciej edycji konferencji on-line jaką organizujemy z myślą o Opiekunach osób starszych. Podczas wydarzenia poruszymy temat tego, jak słuchać siebie samego i lepiej zrozumieć osobę, którą się opiekujemy. Do udziału w konferencji zapraszamy Opiekunów osób starszych, a także wszystkich na co dzień zaangażowanych w opiekę.

Więcej informacji na: https://www.aterima-med.pl/konferencja