Sympozjum naukowe „Z Tobą dam radę”

Szacuje się, że na choroby otępienne cierpi w Polsce ok. pół miliona osób. W kolejnych latach ta liczba jeszcze wzrośnie – Polacy należą do najszybciej starzejących się społeczeństw w Europie. W odpowiedzi na ten ważny problem od 2016 roku organizujemy Sympozjum „Aktywizacja Seniora – Z Tobą dam radę”.

Celem wydarzenia jest zestawienie wiedzy specjalistów i doświadczenia praktyków, którzy zajmują się osobami z demencją: rodzin seniorów, opiekunów, lekarzy i ekspertów. Chcemy wymieniać się informacjami o opiece w przystępny i zrozumiały sposób. Przekonujemy, że regularnie aktywizując osobę starszą możemy skutecznie minimalizować skutki choroby.

Za nami dwie edycje Sympozjum „Aktywizacja Seniora – Z Tobą dam radę”. Pierwsza odbyła się w grudniu 2016 r., a druga w grudniu 2017 roku. Obie zgromadziły w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie łącznie ponad 300 osób. Wśród prelegentów mieliśmy zaszczyt gościć m.in. prof. Tadeusza Parnowskiego, dr hab. n. zdr. Emilię Sitek, dr Michała Gwiżdża, mgr Marlenę Meyer.

Przejdź na stronę Sympozjum »

Jako pierwszy poznaj datę kolejnego sympozjum!

Wyślij Uzupełnij pola zaznaczone na czerwono

Opinie uczestników