Pomagamy w niemieckim! Kursy językowe na platformie Akademii Opiekunów

Niezależnie od stażu i liczby wyjazdów, każdy opiekun potrzebuje na co dzień języka niemieckiego. Im lepsza znajomość języka, tym łatwiejsza jest codzienna praca w Niemczech. Właśnie dlatego pomagamy Opiekunom lepiej mówić po niemiecku.

Na naszej platformie edukacyjnej www.platforma.akademiaopiekunow.pl znaleźć można lekcje dostosowane do trzech stopni zaawansowania. Materiały są dostępne dla wszystkich Opiekunów zatrudnionych w ATERIMA MED.

Dla Opiekunów przygotowaliśmy:

  • Kurs słownictwa – interaktywne lekcje przede wszystkim dla osób początkujących. Dzięki nim poznasz lub utrwalisz sobie słówka potrzebne w opiece. Naukę ułatwiają nagrania wymowy.
    KURS DOSTĘPNY TUTAJ
  • Kurs gramatyczny – cykl lekcji dla osób, które znają już podstawy niemieckiego, ale znaleźć tu można tematy proste (np. odmiana czasownika), jak i znacznie bardziej zaawanasowane.
    KURS DOSTĘPNY TUTAJ
  • Filmy gramatyczne – po co o gramatyce uczyć się z podręczników, skoro o wiele łatwiej włączyć filmy z sympatycznym lektorem Tomkiem! W niektórych filmach towarzyszy mu nawet Peter z Niemiec, który opowiada o błędach, jakie często w języku niemieckim popełniają Polacy.
    FILMY DOSTĘPNE TUTAJ

O kursach niemieckiego dostępnych na naszej platformie opowiadamy więcej w krótkim filmie – sprawdź koniecznie:

Masz więcej pytań? Nie możesz zalogować się na platformę? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 12 347 64 90 lub pod adresem e-mail: kontakt@akademiaopiekunow.pl! 🙂